about company sk

Slovenská spoločnosť Techimpex s.r.o. bola založená v roku 1995. Hlavným predmetom činnosti je výroba mini pivovarov s kapacitou 200 litrov hotového piva denne a pivovarov až do 50 000 litrov hotového piva za deň, na vyžiadanie aj s vyšším výkonom.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 70 profesionálov s rozsiahlymi skúsenosťami (mechaniky, zváračov, elektrikárov, elektroniky špecialistov, technológov, pivovarov a ďalších odborníkov). Spoločnosť vlastní špecializované plne vybavené výrobné závody v Maďarsku a na Slovensku, čo umožňuje vyrábať technologicky sofistikované zariadenia. Vyrábané mini pivovary sú certifikované a obsahujú kompletnú sadu zariadenia "na kľúč".

Spoločnosť Techimpex dodáva vysoko kvalitné suroviny na varenie piva: chmeľ a slad. Naše pivovary sú prispôsobené na varenie podľa tradičných technológií a iba z prírodných ingrediencií. Cena pivovaru zahŕňa 4 recepty vynikajúceho tradičného českého, nemeckého a írskeho piva, montáž a uvedenie do prevádzky pivovaru skupinou vyškolených montážnikov v podniku zákazníka, školenie personálu skúseným pivovarníkom a záručný servis.

Od roku 1995 firma vyrobila viac ako 200 pivovarov, ktoré sú namontované a pôsobia v mnohých krajinách po celom svete. Pivovary sú vyrábané pod značkou BlonderBeer, vlastnený spoločnosťou Techimpex.

Ak nájdete príležitosť k návšteve nášho podniku pre zoznámenie s výrobnými procesom pivovarov, materiálmi a surovinami. Určite Vám bude poskytnutá možnosť hovoriť s poprednými odborníkmi a inžiniermi a preskúmanie pivovaru vo výrobe. Budete mať tiež možnosť navštíviť niektorú z našich súčasných pivovaroch, kde môžete prediskutovať detaily varenia s technológom s pivovarom a samozrejme ochutnať pivo.

Ukazovateľom úspechu výrobcu pivovarských zariadení sú realizované projekty, ktoré generujú slušný zisk pre svojich vlastníkov, čo vedie k rozšíreniu existujúcich pivovarov, rovnako ako získavanie nových pivovarov. Kvalitná konštrukcia zariadenia, podpora projektu od začiatku až do začatia výroby piva, konštantná pomoc a rady po štarte, poskytnutie nových receptov pív generuje absolútny úspech majiteľa pivovaru a výrobcovi dobrú propagáciu pivovarských zariadení. Týmto princípom sa riadime v spoločnosti Techimpex. Niekoľko stoviek úspešných pivovarov po celom svete potvrdzujú správnosť zvolenej cesty našou spoločnosťou.

Naše pravidlo znie: vysoká kvalita a vynikajúci servis za rozumnú cenu.