Kvalita

TRI ZÁSADY SPOLOČNOSTI TECHIMPEX - ZÁRUKA VÝROBY KVALITNÝCH PIVOVARSKÝCH ZARIADENÍ.

ZÁSADA Č.1 VYSOKÁ KVALITA. Pri výrobe nádrží spoločnosť Techimpex používa jedine vysoko kvalitnú nerezovú oceľ AISI304 (DIN 1.4301), vyrábanú spoločnosťou ThyssenKrupp (Nemecko). Potrebné príslušenstvo (čerpadlá, motory, kompresory, elektronické zariadenia, atď.) je zakúpené od popredných európskych výrobcov. To všetko v kombinácii s dodržiavaním pokynov získaných od výrobcu pivovarského zariadenia - spoločnosti Techimpex, zaručia vynikajúce fungovanie pivovaru po celé desaťročia.

ZÁSADA Č.2. SKVELÝ SERVIS. Príprava návrhu umiestnenia pivovaru vo Vašich priestoroch so všetkými potrebnými komunikáciami (elektrina, voda, kanalizácia), prísne dodržiavanie podmienok výroby, zaistenie prepravy pivovaru, montáž, uvedenie do prevádzky, prvé várky piva, zaškolenie personálu a záruka v cene dodaných pivovarských zariadení. Pri expedícii pivovarov je poskytovaná všetka potrebná dokumentácia na prepravu a preclenie, rovnako ako podklady pre povolenie výroby piva (kópia vývozného vyhlásenia, overená kópia CE vyhlásenia o zhode, ISO 9001: 2008 certifikát, originál a overená kópia osvedčenia o pôvode, technický manuál, receptúry a postupy varenia 4 pív), a ak sú nutné, tak naša spoločnosť môže poskytnúť aj ďalšie potrebné dokumenty. Okrem v cene zahrnutého záručného servisu, spoločnosť Techimpex je pripravená poskytnúť pozáručný servis na dodané pivovarské zariadenia.

ZÁSADA Č.3. DOSTUPNÁ CENA. Ceny pivovarov vyrobených našou spoločnosťou Techimpex sú plne v súlade s ich kvalitou a viac ako 20 rokmi skúseností s výrobou a sú veľmi konkurencieschopné na trhu. Pri zostavovaní obchodnej ponuky dodržiavame zásadu transparentnosti cien. V ponuke musí byť uvedená cena jednotlivých zložiek pivovaru, rovnako ako konečná cena pivovaru, vrátane nákladov na ich montáž, školenie a technológií výroby piva. Určite musia byť samostatne uvedené náklady na prepravu pivovaru. Pokiaľ zakúpite pivovar od spoločnosti Techimpex, budete pracovať priamo s výrobcom, čo eliminuje dodatočné náklady na sprostredkovateľa a má to ešte veľa ďalších výhod, niektoré sú spomenuté nižšie.

Záruky dodržiavania zásad:

Skúsenosti: Spoločnosť Techimpex používa v priebehu desaťročí osvedčené výrobné technológie a neustále zvyšuje kvalifikáciu svojich zamestnancov. Spoločnosť zamestnáva desiatky špecialistov s rozsiahlymi skúsenosťami: zvárači, špecialisti v oblasti elektroniky, mechaniky, sládkov – technológov a ďalších odborníkov sú nevyhnutné pre výrobu vysoko kvalitného pivovarského zariadenia.

Vlastná výroba: Centrála spoločnosti Techimpex sa nachádza na hraniciach s Maďarskom, v meste Komárno, ktorý sa nachádza na rieke Dunaj, asi v polovici cesty medzi Budapešťou a Bratislavou. Výrobné haly sú umiestnené v Maďarsku a sú vybavené všetkým potrebným vybavením a zariadeniami na kontrolu kvality na výrobu vynikajúcich, vysoko kvalitných pivovarských zariadení. Spoločnosť Techimpex prevádzkuje tri pivovary vlastnej výroby, kde prebieha neustále testovanie nových dielov pre mini pivovary a pivovary, rovnako ako vývoj nových receptúr pív.

Pohostinstvo a transparentnosť: Spoločnosť Techimpex je vždy pripravená prijať svojich budúcich partnerov, čo poskytuje skvelú príležitosť osobne hovoriť s poprednými odborníkmi a inžiniermi v obore, preskúmať pivovary nachádzajúce sa vo výrobe, rovnako ako možnosť osobne navštíviť niektorí z existujúcich pivovarov spoločnosti Techimpex a podiskutovať o detailoch varenia piva s technológom a samozrejme ochutnať a oceniť pivo navarené v danom pivovare.

Pivovarské suroviny: Spoločnosť Techimpex je pripravená priebežne poskytovať svojim partnerom kvalitné pivovarské suroviny od spoľahlivých európskych výrobcov zo Slovenska, Českej republiky, Nemecka a Belgicka. Pivovarské suroviny sú dodávané iba do podnikov, ktorí majú pivovar vyrobený našou spoločnosťou, to dáva ďalšiu konkurenčnú výhodu pre naše partnerské podniky.

Pivo: Na pivovaroch od spoločnosti Techimpex varia výborné pivo takmer všetkých typov. Cena každého pivovaru zahŕňa štyri značkové a osvedčené v priebehu rokov recepty pív, ktoré sú uznávané znalcami a boli ocenené najvyššími hodnoteniami na rôznych medzinárodných súťažiach. V rámci jedného druhu piva, v závislosti od typu, pomerom sladu, chmeľu a kvasníc je možné dosiahnuť rôznych chutí a obsahu alkoholu, od ľahkých typov s nízkym obsahom alkoholu 3,3%, so stredným obsahom alkoholu 4,4% a až po celkom silné pivo s obsahom alkoholu 6% a na špeciálnu požiadavku aj viac. Okrem toho sládkovia spoločnosti Techimpex môžu vyvinúť ďalšie typy piva na objednávku.

Geografia dodávok: Pivovary vyrábané spoločnosťou Techimpex sú namontované a fungujú po celom svete, od severných hraníc euroázijského kontinentu až po juh afrického kontinentu, od západu amerického kontinentu až po Ďaleký Východe, vrátane. Za dobu svojej činnosti od roku 1995, spoločnosť Techimpex dodala po celom svete viac ako 200 mini pivovarov a pivovarov.